Chcete to nejlevnější autopojištění, které vás ale zároveň kvalitně ochrání? To není nic zvláštního, ani nedosažitelného. Teď si povíme, jak nejlevnější pojistku na auto získat.

Povinné ručení přes srovnávače

Nejvíce se přes srovnávače pořizuje povinné ručení, kterým musí být pojištěno každé vozidlo s SPZkami mimo zákonné výjimky. Jednoduše najedete na internetové stránky konkrétního srovnávače, což je vlastně prodejce pojištění, zadáte potřebné údaje a vyjede vám cenová nabídka. Ta je mnohem příznivější, než přímo u pojišťoven, což je zapříčiněno unikátními smlouvami srovnávačů s pojišťovnami. Ty jim nabízejí lepší sazby, protože je pro ně srovnávač důležitým obchodním partnerem a distribučním kanálem. Bohužel se některé větší a dražší pojišťovny od srovnávačů v poslední době odvracejí, protože při přímém srovnání s konkurencí vynikne jejich předraženost. To ale nemusí trápit řidiče, který i tak může využít nejlevnější autopojištění na trhu, jenom neuvidí, že jinde je mnohem dráže…

Výhody online sjednání:

  • Vše vyřídíte z pohodlí domova
  • Ceny až o dvě třetiny nižší, než na pobočce
  • Zelená karta ihned emailem

Vyplňte níže uvedenou tabulku. Poté klikněte na Spočítat. Budou vám zdarma porovnány nabídky jednotlivých pojištoven pro povinné ručení. Ideální pro výběr nového povinného ručení.

Nejlevnější havarijní pojištění

Při sjednávání havarijního pojištění můžete srovnávače využít taktéž. Výhody jsou vlastně stejné, jako u povinného ručení, a havarijní pojištění přes internet lze získat už za ceny atakující 1 000 Kč ročně, samozřejmě za vozidla s nižší hodnotou a za omezenou ochranu.

Chcete-li pořád all-risk, můžete ročně ušetřit i více než 5 000 Kč ročně. Kvalita ochrany přitom bude stejná, jako u dražšího pojištění (zpravidla), jediným rozdílem je forma sjednání a využití nejlevnější nabídky, které vám internetový srovnávač sám vybere a seřadí do přehledné tabulky.

Pozor však – nejlevnější autopojištění nemá smysl hnát do extrémů. Vždy se informujte i o poskytované ochraně, abyste nepodlehli falešnému pocitu bezpečí. Raději se pojistěte pořádně, ale šikovnou formou přes internet.

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *